Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okrsková recitační soutěž školních družin

16. 11. 2016

Ve středu 16. 11. 2016 se uskutečnilo okrskové kolo recitační soutěže školních družin.Tuto soutěž uspořádala Školní družina při Katolické ZŠ v Uh.Brodě ve spolupráci s Domem dětí a mládeže v Uh.Brodě. Zúčastnilo se jí celkem 103 dětí ze 16 školních družin z Uh.Brodu a okolí. Odborná porota pod vedením R.Švehlíka a A.Baďurové hodnotila u přednášejících výběr básně a celkový umělecký dojem  ve 4 kategoriích podle ročníků. 

Naši školní družinu reprezentovala tato děvčata:  

Nicole Dorazilová, Eliška Bartečková, Tereza Chmelařová, Natálie Krahulová, Edita Bábíčková, Zoe Chmelinová, Magdalena Grajová a Adéla Čechmanová .  

A jak jsme byli úspěšní?

Tereza Chmelařová zaujala porotu básní Jana Vodňanského "Moje tužka ušatá"  a obsadila tak v kategorii 2. tříd  hezké 3. místo. Další diplom a cenu za 3. místo v kategorii 4. a 5. tříd získala Magdalena Grajová s básní Jiřího Žáčka "Turistická příhoda s detektivní zápletkou".

Gratulujeme a děkujeme všem recitátorům za přípravu a vzornou reprezentaci naší školní družiny.

                                                                                       -lk-

 

Náhledy fotografií ze složky Okrsková recitační soutěž ŠD