Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den dětí na školním hřišti

5. 6. 2017

Ve čtvrtek 1. 6. 2017 proběhla na školním hřišti naší školy dscf9701.jpgoslava Dne dětí.  Zúčastnilo se jí 106 dětí z naší školní družiny a pozvané maminky se svými dětmi. Tentokrát nás nemusely vozit autobusy, jako minulé roky, na mateřskou školu Olšava. Zůstaly jsme ,,doma". V úvodu byly děti seznámeny s průběhem odpoledne a pak následovala zábava na stanovištích, která byla zajištěna p. vychovatelkami a žáky z Klubáků. Skákalo se v pytlích, házelo kroužky i míčky na cíl, prolézalo tunelem i do úhlu, hledaly se rozdíly, klouzalo se na skluzavce, střílelo kuší a na koš. Také se tradičně chytaly rybky udicemi. Děti sbíraly tiskátka a byly odměněny tatrankami a drobnými pozornostmi. Radostnou zábavu doplňovala hudba  s pohádkovými písničkami. Počasí se také vydařilo a tak nezbývá než poděkovat všem, kteří se na této akci podíleli a těšit se na příští rok...

                                                                                  -hz-

 

Náhledy fotografií ze složky Den dětí